Správa bytů

Nechte starosti s nájemníky na nás

Zajištěním pronájmu vašeho bytu v kombinaci s naší správou, je nejlepší způsob jak s minimem rizik zhodnotit Vaši investici.

Tato myšlenka vznikla z části na popud vlastníků, kteří nás stále kontaktují o zajištění této služby. Nabízíme jak samotné zprostředkování pronájmu, tak i následnou péči o váš byt. Vzhledem k tomu, že disponujeme svou vlastní divizí údržby a úklidu, dokážeme ihned reagovat na požadované opravy. Skloubili jsme tuto komplexní činnost, ve které při zachování dobrého stavu nemovitosti šetříme majitelům čas a současně garantujeme pravidelný měsíční příjem i v případě neobsazeného bytu. Nabízíme tak zároveň možnost pronájmu naší společností.

Jsme si vědomi, že v dnešní době nechtějí někteří majitelé ztrácet čas s řešením inzerce, focením bytu, vybíráním nájemníka a následně řešit smlouvy. My všechny tyto starosti, včetně kompletního právního servisu, vyřešíme za Vás. Pokud tedy vlastníte byt, který byste rádi pronajímali, ale nemáte čas, či se obáváte souvisejících rizik, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám vyjdeme vstříc a najdeme pro Vás vhodného nájemce či podnájemce.

Všechny výše uvedené služby jsou pro naše klienty zdarma.

cityselfstorage honka 7team